نیروی عضلانی اخبار سرباز سربازی دانشگاه

نیروی عضلانی: اخبار سرباز سربازی دانشگاه دانشگاه خبر دانشگاه

گت بلاگز عمومی در هر سنی که هستید همواره جهت یادگیری بکوشید!

یادگیری از جمله لذتبخش ترین فعالیت هایی است که هر کس می تواند برحسب علاقه خود  آنرا فرا گیرد. همچنین داشتن آموزش و یادگیری می

در هر سنی که هستید همواره جهت یادگیری بکوشید!

یادگیری از جمله لذتبخش ترین فعالیت هایی است که هر کس می تواند برحسب علاقه خود  آنرا فرا گیرد. همچنین داشتن آموزش و یادگیری می تواند باعث جلوگیری از بروز بعضی امراض در دوران پیری مانند آلزایمر و زوال عقل شود … در ادامه با بی بی نیمز همراه باشید.

پژوهش دانشگاه کالیفرنیا نشان می­ دهد هیچ­کس هرگز به اندازه ­ای پیر نمی­ شود که نتواند چیز جدیدی را یاد بگیرد.

در هر سنی که هستید همواره جهت یادگیری بکوشید!

به گفته محققان، یادگیری یک فرآیند بی آخر است و قدرت یادگیری هیچ­کس  حتی در وقت پیری نیز هرگز متوقف نمی­ شود. هنگامی که مردم پا به سن می­ گذارند مغزشان به مانند قبل کار نمی­کند و به خوبی گذشته نخواهد بود. یادآوری پرسشها متفاوت خیلی سخت ­تر می­ شود و به این علت مردم تصور می­کنند یادگیری در سنین اوج مختل می­ شود و مهارت ارزش را بعد از گذر از سن مشخصی از دست خواهند داد.

پژوهش تازه دانشگاه کالیفرنیا نشان می ­دهد قدرت یادگیری هیچ­وقت متوقف نمی­ شود.

پروفسور “راچل وو” استاد روانشناسی دانشگاه کالیفرنیا می­گوید: عادت­های تمرینی و روش­ هایی وجود دارد که افراد می­ توانند جهت یادگیری بهتر در سنین اوج انجام دهند. عاداتی وجود دارند که می­توانند باعث پیرذهنی یا عدم گسترش آن شوند. یک شخص در طول عمر خود از کودکی شروع به یادگیری گسترده می­کند، زمانی که بالغ می­ شود به سراغ فراگیری یک رشته یا کار خاص می­رود. ولی اگر در دوران بلوغ نیز تلاش کند مثل یک کودک پرسشها را تحلیل کند و یاد بگیرد شانس این که در سنین اوج از سلامت ذهنی خوبی برخوردار باشد زیاد خواهد بود  و دچار پیرذهنی نخواهد شد.

وی افزود: هنوز جهت امتحان این نظریه کمی سریع است ولی تاکید می­کنم که این نتیجه های بر پایه 50 سال تحقیقات به دست آمده است.

یادگیری از جمله لذتبخش ترین فعالیت هایی است که هر کس می تواند برحسب علاقه خود  آنرا فرا گیرد. همچنین داشتن آموزش و یادگیری می

پیامی که پروفسور وو قصد دارد برساند این است که افراد در هر سنی می ­توانند چیزهای تازه یاد بگیرند و قدرت یادگیری هیچ­گاه متوقف نخواهد شد. مهارت­ ها حتی در سنین اوج می­ توانند فراگرفته شوند فقط وقت بیشتری صرف خواهد شد.

منبع: ایسنا

واژه های کلیدی: دوران بلوغ | کالیفرنیا | یادگیری | دانشگاه | سلامت | افزایش مهارت | جلوگیری از مبتلا شدن به آلزایمر | فواید یادگیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz