نیروی عضلانی اخبار سرباز سربازی دانشگاه

نیروی عضلانی: اخبار سرباز سربازی دانشگاه دانشگاه خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند/ باید با رقصیدن و برداشتن روسری محکم

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: قبل از انقلاب در خیابان دختران مینی‌ژوپ‌پوش جوانان ما را فاسد می‌کردند که از بین رفتند و زنان با حجاب آمدند که مایه افتخار ما هستند،

مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند/ باید با رقصیدن و برداشتن روسری محکم

جنتی : مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند/ آقای مدیر جمهور نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد/ باید با رقصیدن و برداشتن روسری محکم برخورد کرد

عبارات مهم : انقلاب

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: قبل از انقلاب در خیابان دختران مینی ژوپ پوش جوانان ما را فاسد می کردند که از بین رفتند و زنان با حجاب آمدند که مایه افتخار ما هستند، مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند

به گزارش ایلنا، آیت الله احمد جنتی در ابتدای اجلاسیه چهارم از پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: به همه شما عزیزان که از راه های دور و نزدیک آمدید، عرض خوش آمد دارم آیت الله شاه آبادی روز گذشته دار فانی را وادع گفت، ایشان هم سنگر ما بود، با آبرو زندگی کرد و با آبرو از دنیا رفت.

وی افزود: ۴۰ سال از انقلاب گذشته و باید ببینیم چه می خواهیم، صدا و سیما دستگاه های تبلیغاتی باید فعال باشند. با همه مشکلاتی که داشتیم خداوند این انقلاب را حفظ کرد علی رغم همه دشمنی هایی که وجود داشت.

مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند/ باید با رقصیدن و برداشتن روسری محکم

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جنگ ۸ ساله را بر ما تحمیل کردند ولی خداوند لطف کرد و ما پیروز شدیم، گفت: دستاوردهای انقلاب بسیار زیاد است که نخستین دستاوردها اخلاقی، فرهنگی و معنوی است در انقلاب بود که ایثار، فدا کاری که فراموش شده است بود، زنده شد.

جنتی یادآور شد: فرزند هایی که به جبهه رفتند و از شهادت استقبال کردند، اگر شهید نمی شدند غصه می خوردند. بسیاری از جوانان ما افرادی با صداقت و با اخلاص شدند، بسیج از این انقلاب بیرون آمد که این گونه در خدمت مردم هستند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: قبل از انقلاب در خیابان دختران مینی‌ژوپ‌پوش جوانان ما را فاسد می‌کردند که از بین رفتند و زنان با حجاب آمدند که مایه افتخار ما هستند،

وی خاطرنشان کرد: سپاه جزء دستاوردهای انقلاب هست، ارتش ما قدرتی نداشت ولی امروز می بینیم قدرتمندترین ارتش ها هست. قبل از انقلاب در خیابان دختران مینی ژوپ پوش جوانان ما را فاسد می کردند که از بین رفتند و زنان با حجاب آمدند که مایه افتخار ما هستند.

دبیر شورای نگهبان گفت: در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشروب فروشی از کتاب فروشی ها زیاد بود، صدا و سیمای ما چه بود و چه شد؟ نباید بگذاریم این دستاوردها از بین برود. نباید بگذاریم وحدت ما بهم بخورد اگر یک عده می خواهند بحث شیعه و سنی کنند و شیعه آمریکایی و انگلیسی را به میدان بیاورند، نباید بگذاریم.

وی یادآور شد: امام تاکید کرد بین شیعه و سنی فرقی نیست و هر کسی این رفتارها را می کرد با آنها برخورد می کردند. باید اخلاق، ایمان و معنویت مردم را حفظ کنیم، باید ببینم در خدمات اجتماعی به چه میزان کار شده است هست، باید ببینیم به عنوان نمونه چند دِه برق داشتند و امروز چند دِه برق دارد مردم باید بفهمند. لذا باید خدمات انقلاب به مردم آشنا شود، باید تلاش کنیم اوضاع مردم فقیر درست شود.

مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند/ باید با رقصیدن و برداشتن روسری محکم

جنتی گفت: به همه مردم باید بفهمانیم اگر جایی کمبود است نباید نظام را ریز پرسش ببرند، بعضی ها دنبال این هستند که نظام را زیر پرسش ببرند. باید حجاب را حفظ کنیم، حجاب عفت زن و اسلام هست، حالا عده ای به هر علت تلاش می کنند آن را از بین ببرند، بعضی ها این حرکت های زشت را می کنند و حجاب را به باد می دهند باید با آنها برخود شود لیکن تظاهر به فسق هست. پاک دامنی پسر و دخترها دستاورد انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه اصل سوم قانون اساسی می گوید دولت موظف است همه امکانات را به کار گیرد، گفت: باید مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند، به دولت می گویم این چه وضعیتی هست. درصد بالایی از دانش آموزان نماز نمی خوانند. ما موظف هستیم از مسئولین بخواهیم پیگیری کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: قبل از انقلاب در خیابان دختران مینی‌ژوپ‌پوش جوانان ما را فاسد می‌کردند که از بین رفتند و زنان با حجاب آمدند که مایه افتخار ما هستند،

جنتی گفت: باید مسئولین جواب دهند آیا اوضاع آموزش و پرورش اینگونه است ، قبلا در دانشگاه وضع خراب می شد در حال حاضر در آموزش و پرورش اوضاع خراب می شود. مسئله بعدی معیشت است تحریم ها کار خود را کرده است ولی خدا خواست رو پای خود ایستادیم. حقوق ها و فیش های نجومی نباید باشد، مردم می گویند ما گرسنه هستیم بعضی ها پاداش سیصد میلیونی می گیرند، این ها درد به دل مردم فقیر می گذارد.

وی ادامه داد: مراسم خوش حالی های پرهزینه زیاد می گیرند، نباید این گونه باشد، من گفتم در لایحه بودجه بگردند جایی که هزینه زیاد است بگویند ولی متاسفانه نشد. هنگامی که جای کمبود داریم آیا جای دیگر هزینه زیاد کنیم، برادران، نظام و انقلاب دست ما امانتی هست. چه کسی باید تا ظهور حضرت ولی عصر عج الله تعالی کشور را حفظ کند؟ وظیفه خبرگان است.

مواظب باشیم پسرها و دخترهایمان خراب نشوند/ باید با رقصیدن و برداشتن روسری محکم

رئیس مجلس خبرگان خطاب به روحانی گفت: آقای مدیر جمهور در دستگاه های شما کسانی هستند که انقلابی نیستند یا کم هستند. به ما نامه دادند که در یکی از وزارت منزل ها اعتقادی به انقلاب ندارند و یا کم هستند. امام گفت من چه در میان شما باشم یا نباشم انقلاب را حفظ کنید. جناب آقای مدیر جمهور نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی با اشاره به اینکه مسئله بعدی خیابان پاسدار هست، یادآور شد: یک عده با چاقو ، قمه و زنجیر به وسط خیابان آمدند امنیت مردم را زیر پا بگذارند و آدم بکشند، اگر نیروی انتظامی نبود، معلوم نبود امنیت مردم چگونه باشد همچنین از قوه قضائیه ممنونم و امیدواریم هرچه سریعتر به پرونده افراد پیگیری شود. الحمدالله محاکمات شروع شده است است.

جنتی با بیان اینکه توصیه بعدی کاروان راهیان نور هست، گفت: کسانی که بی اعتقاد بودند هنگامی که از این سفر برمی گردند شاداب هستند.

وی با تاکید بر اینکه حجاب از پرسشها مسلم اسلام است و شرف و عفت و شرافت زن است که باید آن را حفظ کنیم، گفت: عده ای دنبال آن هستند که حجاب را خدشه دار کنند. باید جلوی کسانی که می خواهند تظاهر به فسق کنند و با رقصیدن و برداشتن روسری ارزش که در واقع برداشتن عفت و شرافت ارزش است محکم برخورد شود و جلوی ارزش گرفته شود.

جنتی گفت: امروز بعضی عنوان حجاب اضطراری را مطرح می کنند و این به نوعی ترویج به فسق و فجور هست، قانون اساسی بر پایه دین اسلام تشکیل شده، و اینکه عنوان حجاب اضطراری را مطرح می کنیم دین اسلام و شرع است.

واژه های کلیدی: انقلاب | خیابان | انقلابی | مجلس خبرگان | مجلس خبرگان رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz